Przejdź do strony głównej Skift til sidenavigasjon Przejdź do głównej strony korporacyjnej All 3M.com Site Map

Rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa pracy

Katalog produktów Endeca
Środki Ochrony Indywidualnej
Rozwiązania z zakresu ŚOI
Pomoc techniczna
Polecane produkty
Zasoby

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do skontaktowania się z nami!

W przypadku pytań dotyczących produktów lub usług 3M prosimy o wypełnienie formularza.

Jednocześnie informujemy, że za wyjątkiem prowadzonych akcji promocyjnych, o których informacje można też znaleźć na witrynie www.3m.pl, firma 3M Poland nie wysyła próbek produktów.

(*)Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.Zapraszamy także na naszą stronę Gdzie kupić.

Prosimy o podanie dodatkowych informacji.
W przypadku zapytania o produkt, prosimy o wpisanie nazwy produktu, kodu i obszaru użycia.


Państwa dane zostaną użyte w celu udzielenia odpowiedzi i zgodnie z korporacyjną Polityką Prywatności.

Zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204) od 10 marca 2003r. prosimy o wyrażenie zgody na przesyłanie ofert i informacji handlowych z biura firmy 3M Poland Sp. z o.o., z siedzibą przy al. Katowickiej 117, Kajetany, 05-830 Nadarzyn na podany adres elektroniczny.

Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną z 3M Poland oraz na przechowywanie adresu elektronicznego w bazie danych, na zasadach określonych w ustawie o świadczeniu usług drogą elektroniczną.


Firma 3M Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Kajetanach k.Warszawy, al. Katowicka 117, 05-830 Nadarzyn uprzejmie informuje, iż Pana/Pani dane osobowe są zbierane przez 3M Poland Sp. z o.o. w celach marketingowych. Dane te przeznaczone są wyłącznie dla firmy 3M, względnie upoważnionych przez nią podmiotów, w tym innych administratorów danych. Na zasadach przewidzianych przepisami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. ma Pan/Pani prawo wglądu do swoich danych, poprawiania lub usunięcia. Zbieranie Pana/Pani danych opiera się na zasadzie pełnej dobrowolności. Dodatkowe informacje znajdują się w katalogu Polityka prywatności. 


Śledź nas na Śledź 3M na YouTube Śledź 3M na Facebooku

Gdzie kupić

Dowiedz się Gdzie kupić Produkty z zakresu środków ochrony indywidualnej firmy 3M.