Przejdź do strony głównej Skift til sidenavigasjon Przejdź do głównej strony korporacyjnej All 3M.com Site Map

Aktualności

CZYNNIK LUDZKI A KSZTAŁTOWANIE BEZPIECZEŃSTWA W GÓRNICTWIE I HUTNICTWIE

22-24 PAŹDZIERNIKA 2014, URSZULIN K./ LUBLINA

„Czynnik ludzki a kształtowanie bezpieczeństwa w górnictwie i hutnictwie” to konferencja, która już po raz 3-ci będzie przygotowana przez wybitnych ekspertów i specjalistów-praktyków. W ramach konferencji odbędzie się wycieczka techniczna do kopalni LW Bogdanka. Konferencja będzie obudowana prezentacjami dobrych praktyk z przedsiębiorstw, gdzie w sposób szczególny dba się o bezpieczeństwo, oraz panelami dyskusyjnymi, podczas których każdy uczestnik będzie mógł podzielić się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami. 3M jako lider w dziedzinie ochrony pracownika w górnictwie jest oficjalnym sponsorem konferencji.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu!

Więcej informacji: konferencjagornicza.elamed.pl/

Do zobaczenia już wkrótce.

Filmy produktowePrezentowane produkty

3M™ Peltor™ Lite-Com Pro II

Gogle ochronne 3M™ 2890

Gogle ochronne 3M™ 2890 to nowoczesna, lekka konstrukcja zapewniająca wysoki komfort. Gogle ochronne z poliwęglanowymi soczewkami, wentylacją pośrednią i powłoką zabezpieczająca przed zarysowaniem i parowaniem.

Półmaska filtrująca 3M™ K100

Półmaska filtrująca 3M™ K100

Bezpieczeństwo jest bezcenne, ale jego zachowanie nie musi wiele kosztować. W półmaski 3M™ K100 firma 3M włożyła całe swoje doświadczenie, aby zapewnić profesjonalną ochronę w przystępnej cenie.

Gogle ochronne 3M™ 2890

3M™ Peltor™ Lite-Com Pro II

Aktywne ochronnik słuchu 3M™ Peltor™ Lite-Com Pro II posiada wbudowany, programowalny radiotelefon do komunikacji dwukierunkowej oraz funkcję automatycznej reakcji na hałas impulsowy, dzięki czemu umożliwia nasłuch dźwięków otoczenia. Ochronniki posiadają certyfikat ATEX M1.